http://nmpereshmr.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Перещепинська м/р >>
Оголошення 32 сессія!
Версія для друку Написати листа

ОГОЛОШЕННЯ!

 

    До уваги депутатів Перещепинської міської ради!

 

         22 жовтня 2015 року о 1400 в приміщенні  Перещепинської міської ради відбудеться 32  сесія міської ради VI скликання з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження виконання бюджету Перещепинської міської ради за 9 місяців 2015 року.
 2. Про затвердження виконання  плану та програми соціально-економічного та культурного розвитку Перещепинської міської ради за 9 місяців 2015 року.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2015 № 3-27/VI «Про затвердження місцевого бюджету на 2015 рік».
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Деревянко Тамарі Петрівні по вул. Орденоносній, 21, а для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та ведення ОСГ.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок у громадян ради:
 • Колінько Леонід Петрович
 • Дороганова Геннадій Юрійович
 • Панасенко В’ячеслав Леонідович

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Росицькому Вадиму Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення ОСГ.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабінець Василю Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення ОСГ.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вороновій Євдокії Тихонівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колінько Сергію Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення ОСГ.
 5. Про внесення змін  до  рішення  Перещепинської міської  ради № 40 - 25/VI від  30  вересня  2014 року.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панасенко Вадиму Леонідовичу для ведення ОСГ.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гараніній Світлані Олександрівні в оренду для ведення ОСГ.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Болоховець Любові Кузьмівні в оренду для ведення ОСГ.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Іващенко Лідії Петрівні в оренду для ведення ОСГ.
 10. Про відмову у виділенні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО  гр. Герман Анатолію  Анатолійовичу.
 11. Про відмову у виділенні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО  гр. Кучину Дмитру Андрійовичу.
 12. Про відмову у виділенні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО  гр. Казьмірук Олександру Анатолійовичу.
 13. Про продовження договору оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Гоженко Катерині Василівні.
 14. Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної      ділянки СТОВ «Птахівниче»  для ведення  товарного   сільськогосподарського  виробництва, в зв’язку зі зміною її цільового призначення.
 15. Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки СТОВ «Птахівниче»   для ведення  товарного    сільськогосподарського   виробництва, в зв’язку зі зміною її цільового призначення.
 16. Про відмову у наданні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Замковій Ользі Юріївні.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 49 років для надання послуг у сільському господарстві ФОП Ткачук Олексію Васильовичу.

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор